TYMEK URATOWANY!!!

TYMEK URATOWANY!!!

Dzięki fantastycznej akcji w Polsce i nie tylko (BRAWO, nasi Czytelnicy!!!!) Tymek jedzie z tatą do Ohio na leczenie, bez którego zmarłby po kolejnej operacji główki. W niecałe 10 dni nazbierano  gigantyczną kwotę prawie 2 milionów złotych!!! Jedni dawali po 1 zł., inni po kilkaset. Widać jaka jest moc w takich wspólnych działaniach.

Życzymy, aby leczenie przebiegło szybko i przyniosło znakomite efekty. Trzymamy kciuki!!!

Oto co czytamy na portalu www.siepomaga.pl, który tę wspaniałą zbiórkę zorganizował:

Mieliśmy tylko dwa tygodnie, żeby uzbierać astronomiczną kwotę blisko 2 milionów złotych na leczenie Tymka w USA. Tymczasem udało nam się tego dokonać w niecałe 10 dni!

W piątek chłopiec wyjdzie z CZD, spędzi weekend we własnym domu, a już 13 grudnia razem z tatą leci do Ohio. To właśnie tam lekarze podejmą się próby walki z nowotworem. Tymka czeka długie i ciężkie leczenie, ale wierzymy, że pokona raka i wróci z USA zdrowy! 

Z taką Armią Pomagaczy musi się udać! 

Na prośbę rodziców zostawiamy zbiórkę otwartą do 11 grudnia, bo cały czas trwają licytacje i inne akcje, z których dochód zasili zbiórkę dla Tymka. Dodatkowe środki będą zabezpieczeniem na wypadek wystąpienia powikłań i w razie konieczności przedłużenia leczenia.

Dziękujemy Wam z całego serca w imieniu swoim, Tymka oraz jego rodziców.

Razem wielką mamy MOC!

 

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.